Annelere Özel Terapi Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Annelere Özel Terapi Merkezi

Annelerin annelerle doyasıya sohbet ettiği gevezelik odaklı terapi merkezi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!

+10
Araspaşa
sedefe
NURGUL@ARDA.SE
ela
Yeliz
LARANUR
ayça
sibos
YAĞMUR
Admin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
Yeliz

Yeliz

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 11:37 am

Deniz'cim seyrettim.. Süper süper diyorum!! Allah dahada iyisini versin canım benim..
Seçil'cim ona bir çözüm bulamıyoruz bizde. Artık Poyraz mutfakta sandalyenin üstüne çıkıyor tekbaşına. masanın üstüne dikkat etmemiz lazım bundan sonra. Allah korusun!! Ben pufun yanına gidiyorum, o çıkıyor atlıyor tekrar çıkıyor tekrar atlıyor!! bende onu yakalıyorum Laughing oyunumuz bu yani!!
Dün Hüseyin'le okulu kırdık Laughing Sinemaya gittik:)Smile Issız adam. Çağan Irmak yine yapmış yapacağını. Çok basit bir konu ancak bu kadar gerçekçi, doğal anlatılabilir. oyuncuların yetenekleri tartışılmaz. Harika bir filimdi. hala etkisindeyim.
Çok öpüyorum hepinizi. bugün 70 tane sınav kağıdı okumam lazım:( ve nezle oldum:(
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 1:01 pm

Yelizcim sağol ve geçmiş olsun canım
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 1:26 pm

ya ama kimse yazmıyo
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 2:20 pm

canım ben sınav kağıdı okuyorum ama arada bakıyorum.. kimse yazmamış!! sınav olalı 1 ay oldu, yarına kadar açıklamazsam topa dikecekler beni!! arada bakıyorum ben, yazın kızlar ya!!!
ela

ela

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 5:22 pm

Selam arkadaşlar!!!Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum,umarım herkes iyidir.Az önce Petek'in videosunu izledim,çok güzel olmuş ya,süper süper.Ben iyiyim,iş güç uğraşıyorum işte.Elacık genel olarak iyi,üstte iki azı dişi birden çıktı,o yüzden sanırım yemek konusunda biraz sorunlu bu aralar.Yumurta yemeyi bıraktı,sebzeyi çok zor yiyor,çorbalar da şöyle böyle ama sağlığı iyi çok şükür.Seçil meme olyının bitmesine çok sevindim,sabrından dolayı seni tebrik etmek istiyorum arkadaşım.
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 5:50 pm

Canlarım merhaba..
Dün akşamdan uykusuzum bugün sersem gibiydim..
Yağmur'un ateşini sürekli düşük ölçünce,yanımızda yatırdık dün.. Sad Banyo yaptırdık uzun süredir yaptırmadım çünkü kulak enf.oldu biliyorsunuz. Neyse banyodan sonra uyudu haliyle bende kulaktan ölçüm yaptım..
35 falan çıktı sanırım.. Sad Üzerini örttüm sıkıca bir daha ölçtüm yine aynı.. Sad Deli olucam ama çünkü düşük ateşte aynı yüksek ateş kadar tehlikeliymiş.. Sad
Sonra emzirdim ölçtüm 35,7 falan ölçtüm.. Ama içim rahat değil aldık yanımıza sarıldık eşimle,,biraz eşim biraz ben.. Smile Burda gülüyorum halimiz çok komikti..
Sabah yaptığımız ölçümde 36 olduğundan rahatlamıştım.. Shocked
Neyse uzatmayayım,,doktoru aradım sabah, derki 35,5'un altındaki ölçümler yaşamsal ölçümler değildir der.. affraid NAsıl yani? 34,3 ölçtüm dedim.. Mümkün değil dedi.. pale
Kulağında kir, su v.s. denk geldiyse ondan dedi.. Defalarca ölçtüm diye ısrar edince bana böyle durumlarda koltuk altından veya popodan ölçümle muhakkak doğrulayın ateşi dedi.. Crying or Very sad Crying or Very sad
Birde kulaktan ölçerlerde aletin ucunun zarı görmesi gerekir dedi.. Yani dikkatlice ölçmek gerekirmiş..

Başım ve dişim ağrıyor.. Dişlerimi tamir ettirmeye başladım birde,,başımda az karışıklık varmış gibi.. Shocked

Yeliz'im çoook geçmiş olsun.. Ela'mada çok geçmiş olsun canım benim en kısa zamanda iştahı yerine gelir inşallah..Bence zorlama çocuk huy değiştirmesin sonra.. Sad

Deniz'im çalıştım desem çok canım istemedi de,, öyle zaman geçti bugün.. Canım burnumda sanırım uykusuzluktan ondan pek uğramadım..

Birde son zamanlardaki şu vahşet haberleri çook canımı sıkıyor.. Sad Sad
Özellikle bebelere zarar veriyorlar ya içim yanıyor... Çok korkuyorum,,nasıl bir dünyaya çocuk getirdim diyorumm.. çok etkilendim psikolojim altüst..
Allah yardımcımız olsun.. Allah bebeklerimizi bizleri iyi insanlarla vicdanlı insanlarla karşılaştırsın inşallah.. Dua'dan başka birşey gelmiyor elimden.. Sad

Bu arada,,hiç birimiz uzun zamandır sıksık yazamıyoruz farkındayım ama.. Ayça sanırım hiç yok? Melek Ayça'dan haberin varmı??
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 9:09 pm

Yasemincim geçmiş olsun canım, kulaktan da ölçmek zor ya, bizim cadı hemen kaçıyor

Ayçayla msn den görüştüm iyiydi

Yeliz kolay gelsin

Haticecim bu ara aynı durumdayız, sürekli ağzında ayısı, şakır şakır sular akıtarak geziyor bazen hiç yemiyor
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPerş. Ara. 25, 2008 3:52 pm

Canlarım merhaba..

Deniz ve Hatice dişten mi bilmem ama bizimkisi dün gecede kabus yaşattı yine.. Smile
Bu arada fikrinize ihityacım var YAğmur çok üzerini açan bir bebe sizce uyku tulumu iş görürmü?
Siz aldıysanız nereden,hangi marka ve kaç paraya aldınız? Evimiz ne kadar sıcak olsada uyurken üşüyor sanırım.. Shocked

Hepinizi öpüyorum..
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPerş. Ara. 25, 2008 8:21 pm

canım mothercare'de ince polardan var, sıcak tutuyor, içine sadece çorap ve yarım kolul body giydiriyorum, 35-40 gibi bir şeydi yanılmıyorsam
nisaanur

MesajKonu: selam   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyC.tesi Ara. 27, 2008 11:11 pm

selam kızlar. nasılsınız bakıyım.

yeliz iyi yapmışsın eşinle dışarı çıkmakla.
yasemin geçmiş olsun.
nisaanur

MesajKonu: SELAM   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPaz Ara. 28, 2008 3:30 pm

ARKADAŞLAR KAVAK YELLERİ DİZİSİNDE OYNAYAN ASLI ENVERİN SAÇ RENGİNİ BİLEN VARMI? BENDE O SAÇ RENGİNDEN BOYATMAK İSTİYORUMDA.
durumelek

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPaz Ara. 28, 2008 6:53 pm

[quote="YAĞMUR"]Canlarım merhaba..

Deniz ve Hatice dişten mi bilmem ama bizimkisi dün gecede kabus yaşattı yine.. Smile
Bu arada fikrinize ihityacım var YAğmur çok üzerini açan bir bebe sizce uyku tulumu iş görürmü?
Siz aldıysanız nereden,hangi marka ve kaç paraya aldınız? Evimiz ne kadar sıcak olsada uyurken üşüyor sanırım.. Shocked

Hepinizi öpüyorum.

selam Yaseminciğim ,sen tulum mevzusunu açtığında bende araştırıyordum sonra mothercare için deniz yorum yapınca optimum outlete gittiğimizde orayada baktım ve aldım ama hemde denizin dediği fiyatın epey altında:25 yetale polar..içinin penye olmasını istiyordum ama değil birde büyük görünmüştü gözüme 18-24 ay 92 cm aldım yıkadım 30 derecede giydirdim tam gibi..bu kışı atlatalım da bakarız artık ama iyice çekmesinden korktum.
eğer bulursan aziz bebenin tulumu çok iyi ..bi bak istersen:))

dışarı çıkmışken optimum D&R da kitabımızı alayım dedim ama yok!!! bir tek burda yok dedi...Sad((((

bu arada hepinizi öpüyorum caaaanım arkadaşlarım.
durumelek

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPaz Ara. 28, 2008 7:00 pm

Yasemin çok geçmiş olsun yağmuruma...sanada kolay gelsin, diş işi zordur bilirim:(

Vahşet demişin ya, midem bulanıyo biliyomusun olan bitene....yok diyorum olamaz böyle bişey...insan yapamaz , değerlerine göyaa çok bağlı türk halkı yapamaz...oyyy oyyy hemde ne fenasını yapıyor ne fenasını...şunları yazarken bile ağlıyorum aklıma geldikçe ağlıyorum, eşim anlattıkça ağlıyorum...nehir beni görüyor oda ağlıyor...ne biçim bir dünya... yoksa sonumu geliyor dünyanın?
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 11:21 am

Canlarım, aynı konudan muzdaribim. Poyraz geceleri öksürüyor fena halde. doktor boğazı kızarmış dedi. ama yeşil burun akıntısı ve ateş olduğunda haberleşelim o zaman antibiotik kullanması lazım dedi. Sorun yatarken Poyraz üstünü örtmemi istemiyor. bende var mothercare'den almıştım tulum ama üstünü yinede örtmem gerekiyormuş gibi hissediyorum. sanki üşürmüş gibi. külotluçorap aldım bu akşam onu giydireceğim.
odada klima çalışıyor ve havayı oldukça kurutuyor. buhar makinasını çalıştırmama rağmen benim bile boğazım kurumuş bir halde kalkıyoru. acaba bir buhar makinası dahamı alsam diyorum. ne dersiniz?
Yemeside çok hoşuma gitmiyor. özellikle haftasonları bana ızdırap yaşatıyor. haftaiçi muta hanım iyi yediğini söylüyor ama görmediğim için inanasım gelmiyor:(
Birde ayrılırken çok ağlıyor. içim gidiyor resmen. bu aralar dahada arttı bu durum. prof. dr. sabiha paktuna keskine göre ilk 3 yılda görülmesi normal bir vakaymış, özellikle 12-18 aylar arasında. tracy ablaya göre hatalı ebeveynlik. ama ben onun hatalı ebeveynlik diye tanımladığı olayların hiçbirini yapmadım. Poyraz'a görünmeden kaçmak gibi!!
Öptüm hepinizi!!
Hatice nerelerdesin ya.. ömer nasıl??? foto koy face'e de görelim yakışıklımızı!!
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 11:22 am

Melek'cim ne vahşeti.? ben tv seyretmediğim için bilmiyorum olayları.. Allah bebelerimizi korusun!!
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 12:57 pm

Aldım bir buhar makinası daha!! hiç olmadı Poyraz'ın odası ayrılınca zaten 2 taneye ihtiyacımız olacak diyerekten kendimi avuttum:)Smile)
ayça

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 2:38 pm

kızlar merhaba nasılsınız??
pek okuyamadım hasta olan var mı? kış fena geçiyo donuyoruz işyerinde biz değil de kuzular hasta olmasa bari..

yelizcim barış burnunu temizlememe izin vermiyo çok ısrar edince deli gibi ağlıyor.doktor da bir damla verdi.cold mix adı.yakasına damlatıyorum, iyi geliyor burun tıkanıklığına.ihtiyacı olan vardır belki.buhar makinesi almadım şimdilik kalotiferin üzerine ıslak havlu koyuyorum..
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 11:31 pm

[quote="durumelek"]
YAĞMUR demiş ki:
Canlarım merhaba..

Hepinizi öpüyorum.

selam Yaseminciğim ,sen tulum mevzusunu açtığında bende araştırıyordum sonra mothercare için deniz yorum yapınca optimum outlete gittiğimizde orayada baktım ve aldım ama hemde denizin dediği fiyatın epey altında:25 yetale polar..içinin penye olmasını istiyordum ama değil birde büyük görünmüştü gözüme 18-24 ay 92 cm aldım yıkadım 30 derecede giydirdim tam gibi..bu kışı atlatalım da bakarız artık ama iyice çekmesinden korktum.

dışarı çıkmışken optimum D&R da kitabımızı alayım dedim ama yok!!! bir tek burda yok dedi...Sad((((

Melekcim çekti mi? ben birkaç kez yıkadım hiç çekmedi. Hangi model aldın? çok çeşit vardı ben baktığımda bizimki ayaklı fermuarlı pembe çiçekleri var üstünde

Senin şansına olmayan mağazaya mı denk geldin? Çok az koyuyorlar rafa olsa bile hemen bitiyor ne yazık ki

Bu arada yarın Pınar'ın programını seyredin, bulunduğu yerde TV olan arkadaşlar
durumelek

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptySalı Ara. 30, 2008 12:25 am

[quote="LARANUR"]
durumelek demiş ki:
YAĞMUR demiş ki:
Canlarım merhaba..

Hepinizi öpüyorum.

Melekcim çekti mi? ben birkaç kez yıkadım hiç çekmedi. Hangi model aldın? çok çeşit vardı ben baktığımda bizimki ayaklı fermuarlı pembe çiçekleri var üstünde

Senin şansına olmayan mağazaya mı denk geldin? Çok az koyuyorlar rafa olsa bile hemen bitiyor ne yazık ki

canım çekmedi sanırım ama tulumlar genelde çook büyük görünür ya! şimdilik iyi hatta ayakları büyük bile geliyo...kollar biraz sınır.
bizimki açık pembe koyu pembe piglet yazısı ve figürü var çiçek böcek:)) ama sadece bu model vardı.

izleyelim denizcim ama pınarın saati kaç bide hangi kanal? orayada mert mi konuk pınarla aynı dizide oynamışlardı ya o olabilir dedim..

eeee kızlar gene arazi durumları..Nerdesiniz yaahu????
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptySalı Ara. 30, 2008 1:04 pm

17.30 TV8
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptySalı Ara. 30, 2008 1:06 pm

[quote="durumelek"]
LARANUR demiş ki:
durumelek demiş ki:
YAĞMUR demiş ki:
Canlarım merhaba..

Hepinizi öpüyorum.

canım çekmedi sanırım ama tulumlar genelde çook büyük görünür ya! şimdilik iyi hatta ayakları büyük bile geliyo...kollar biraz sınır.
bizimki açık pembe koyu pembe piglet yazısı ve figürü var çiçek böcek:)) ama sadece bu model vardı.

izleyelim denizcim ama pınarın saati kaç bide hangi kanal? orayada mert mi konuk pınarla aynı dizide oynamışlardı ya o olabilir dedim..

eeee kızlar gene arazi durumları..Nerdesiniz yaahu????

mothercare'dekiler öbürleri gibi çok büyük değil, zaten bu kış giyecek, önümüzdeki yıl giymek istemezler gibi geliyor bana, ne de olsa 2 yaşında olacaklar Very Happy
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptySalı Ara. 30, 2008 1:17 pm

nisaanur demiş ki:
ARKADAŞLAR KAVAK YELLERİ DİZİSİNDE OYNAYAN ASLI ENVERİN SAÇ RENGİNİ BİLEN VARMI? BENDE O SAÇ RENGİNDEN BOYATMAK İSTİYORUMDA.

canım ben o diziyi seyretmiyorum, bir de saç rengi konusu çok yabancı Sad
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ocak 05, 2009 11:01 am

kimse yok... bende yok oluyorum o zaman Sad((
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ocak 05, 2009 11:19 am

Araspaşa demiş ki:
kimse yok... bende yok oluyorum o zaman Sad((

Hande'cim küsneeee.. Smile Valla işler üstüste geliyor üstüme üstüme.. Smile
Buraya bakınca face face'e bakınca burası kalıyor onun iin bir yer eksik kalıyor sürekli.. Amma uzun ve saçma cümleler kurdum ama
aynen bu durumlardayım iştee.. Smile

Ama yazamasamda muhakkak haber almak için okuyorum.. :S sizleri sefiyorum kızlar.. Smile
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 21 EmptyPtsi Ocak 05, 2009 1:18 pm

Handecim neyse ki tel. var da sesinizi duyuyoruz arada, bu arada Banu'ya söyler misin onu aradım ama ulaşamadım bir türlü bende cebi yok sadece bankanın tel. var

Bu arada Yasemin aynı kapıya çıkıyorsa yaptır bence sigortasını kızın, dünyanın bin türlü hali var, İst.daki SSK ve devlet hastanelerine düşürmesin Allah

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!
21 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki