Annelere Özel Terapi Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Annelere Özel Terapi Merkezi

Annelerin annelerle doyasıya sohbet ettiği gevezelik odaklı terapi merkezi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!

+10
Araspaşa
sedefe
NURGUL@ARDA.SE
ela
Yeliz
LARANUR
ayça
sibos
YAĞMUR
Admin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
Yeliz

Yeliz

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 1:41 pm

Selam kızlar, uzun zamandır yazamıyorum. Poyraz'ın gözü iyileşiyor gibi. damlasına ve masaja 2 ay daha devam.
Genelde iyiyiz. Babam geçen cuma günü fıtık ameliyatı oldu. Geçti çok şükür.
Poyraz'ın davranışları genelde iyi ama sabahları çok huzursuz oluyor, biz gidiyoruz diye çok ağlıyor arkamızdan. ne yapacağımı bilmiyorum!! Onun dışında almak istediği bir şeyi vermeyip başka birşey eline verince verdiğimizi sinirle yere fırlatıyor, ağlıyor!!
son olarakda benimle birlikte uyumak istiyor. yatağını istemiyor artık. ne oldu anlamıyorum. ne güzel yatağına koyuyordum ninni söyleyerek uyutuyordum. şimdi yatağına koyduğum an başlıyor ağlamaya!! Kesinlikle istemiyor. bizim yatağa yatırıyorum elleriyle kulaklarımı tutuyor veya ellerini yüzüme koyuyor ve anında uyuyor. yatağına yatırıyoruz gece kalkıyor ve basıyor çığlığı. Hüseyin yanıma getiriyor ve anında uyuyor. beni istiyor, yanımda olmak istiyor. suçlayamıyorum onu. tüm gün ayrıyız. akşamları sadece 3 saat yetmiyor demekki çocuğa!! napacaz biz???? Aklıma gelenler bunlar. sizde de aynı durum var mı?
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 1:42 pm

forumu canlandırmamız lazım. Seçil hani el atacaktın foruma???
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 8:41 pm

Yelizcim geçmiş olsun canım, umarım baban da Poyraz da iyileşir çabucak
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 11:56 am

Saol Deniz'cim.. Babam iyi çok şükür.. Ama Poyraz'ın bu yatma problemine bir çözümüm yok!! var aslında ama gücüm yok Sad
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 12:38 pm

Yelizcim, benim bir çözümüm yok daha doğrusu bilmediğim bir konu.
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 3:35 pm

Deniz'cim nasılsın? Poyraz dün akşam saat 1 gibi uyandı ve çok ağladı. beni ittiriyor, avazı çıktığı kadar ağlıyor.. neden acaba? kabus görüyor olabilirmi? yarım saat sürdü bu işkence:(Sad noluyor bebeğime ya Sad
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 9:59 pm

Yeliz demiş ki:
Deniz'cim nasılsın? Poyraz dün akşam saat 1 gibi uyandı ve çok ağladı. beni ittiriyor, avazı çıktığı kadar ağlıyor.. neden acaba? kabus görüyor olabilirmi? yarım saat sürdü bu işkence:(Sad noluyor bebeğime ya Sad

iyiyim canım, bu birkaç aydır acayip kilo aldım, çok yorgunum bugün doktora gittim, birkaç tahlil var yaptırmam gereken, onları yaptırınca çıkacak ne olduğu, metabolizma hızım azalmış, kas ağırlığım azalmış, mış da mış, onun dışında Allaha şükür bir şey yok. Doktorunuzla konuştun mu Yeliz Poyraz için? neden olabilir diye
sibos

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyCuma Ocak 09, 2009 2:03 pm

selam hanımlar hepinizi hasretle kucaklıyorum Very Happy
bizde durumlar aynı yaramaz bişey yok şükür ama irden dün ateşlendi bunu akıyor ve isal oldu yine diş geliyor dişlerimiz çok sıkıntılı çıkıyor malesef beraber yatmak zorunda kaldık dün gece kaç kere yatıp kalktığımıı sayamadım babaylada yatmıyor yanından kalktığım anda anne diye boncuk boncuk gözyaşlarıyla ağlıyor .üstelik bendede hafif kırgınlık var hasta olucam galiba ama dün öğrendiğim kadarıyla bu sene dahil 44 gün iznim varmış bounce ara ara izin alıp kızımla bol bol zaman geçiricem sizleri seviyorum kendinize iyi bakın bebişlerede sibel teyzelerinden öpücükler yolluyorum
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyCuma Ocak 09, 2009 2:14 pm

Geçmiş olsun Deniz ve Siboş!! Gelişmelerden haberdar edin..
Bizim işkenceler devam. Dün gece çok öksürdü, hatta öksürmekten kustu ve çığlık çığlığa ağladı Sad Seçil'le konuştuk dün gece. pazartesi'den itibaren memeden kesicem herhalde.. Gücüm yok ama, toplamam lazım gücümü.. Öpüyorum hepinizi.
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyCuma Ocak 09, 2009 6:08 pm

Yeliz demiş ki:
Bizim işkenceler devam. Dün gece çok öksürdü, hatta öksürmekten kustu ve çığlık çığlığa ağladı Sad Seçil'le konuştuk dün gece. pazartesi'den itibaren memeden kesicem herhalde.. Gücüm yok ama, toplamam lazım gücümü.. Öpüyorum hepinizi.
Yeliz hastayken sakın deneme bebeğim.. Çocuk zaten keyifsizken başarısız olma ihtimalin çok yüksek kesme konusunda..
Aklıma diş ağrısı v.s. olabileceği geliyor.. Çünkü uykudan sürekli ağlayarak uyanıyor Yağmur'da... Memeyle sakinleşebiliyor sadece.. Sad

Deniz'cim ne doktoruna gittinde bunları ölçtü biçti merak ettim şimdi.. Çok geçmiş olsun inşallah bir aksilik yoktur.. Sibel'im sanada çok geçmiş olsun..

Yazamıyorum çünkü nefes alamıyorum işlerden.. Başım ve sırtımda sürekli ağrılar oluştu birde sağ bileğim ağrıyor nedense.. SAnırım bilg.başında çok zaman geçirmek ee tabi birde stres sebep oluyor bunlara.. Sad

CAnlarım hepinizi çoook öpüyorum..
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyCuma Ocak 09, 2009 6:08 pm

Yeliz demiş ki:
Yeliz hastayken sakın deneme bebeğim.. Çocuk zaten keyifsizken başarısız olma ihtimalin çok yüksek kesme konusunda..
Aklıma diş ağrısı v.s. olabileceği geliyor.. Çünkü uykudan sürekli ağlayarak uyanıyor Yağmur'da... Memeyle sakinleşebiliyor sadece.. Sad

Deniz'cim ne doktoruna gittinde bunları ölçtü biçti merak ettim şimdi.. Çok geçmiş olsun inşallah bir aksilik yoktur.. Sibel'im sanada çok geçmiş olsun..

Yazamıyorum çünkü nefes alamıyorum işlerden.. Başım ve sırtımda sürekli ağrılar oluştu birde sağ bileğim ağrıyor nedense.. SAnırım bilg.başında çok zaman geçirmek ee tabi birde stres sebep oluyor bunlara.. Sad

LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyCuma Ocak 09, 2009 7:50 pm

YAĞMUR demiş ki:
Yeliz demiş ki:

Dahiliyeye gittim canım tiroidden şüpheleniyor, boğazımda eskiden beri nodül var zaten ama değerlere bakmak gerekiyor, ne derece etkili diye, bir de tabii süt hormonları da buna sebep olabiliyormuş, süt vermediğim halde 3 ay aktı habire sütler
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyCuma Ocak 09, 2009 10:11 pm

Deniz'cim geçmiş olsun. en kısa sürede arayacağım seni!! bu arada bana ev telini mesajla gönderirmisin?
Yasemin sanırım diş çıkartıyor. Deniz sen ne fitilii kullanıyordun? yine kesmek başka bahara kaldı.
bir sorunum daha var. daha doğrusu 1 haftadır kafamı kurcalıyor. Poyraz'ın ayak baş parmağının tırnakları pul pul olmuş. nedendir acaba? bir bilgisi olan varmı?
öptüm hepinizi...
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 10:12 am

Yeliz demiş ki:
Deniz'cim geçmiş olsun. en kısa sürede arayacağım seni!! bu arada bana ev telini mesajla gönderirmisin?
Yasemin sanırım diş çıkartıyor. Deniz sen ne fitilii kullanıyordun? yine kesmek başka bahara kaldı.
bir sorunum daha var. daha doğrusu 1 haftadır kafamı kurcalıyor. Poyraz'ın ayak baş parmağının tırnakları pul pul olmuş. nedendir acaba? bir bilgisi olan varmı?
öptüm hepinizi...

Deniz'cim inşallah troid çıkmaz.. Sad Deniz sütü kesmek için ilaç veriyorlarmış diye biliyorum ama...:S Tabi pek emin değilim bir zararı varmıdır falan diye..

Yeliz'cim diş başlı başına bir dert oluyor bebelere.. ama ben onları bugünlerde daha iyi anlıyorum.. Ağrı kesici aldım şimdi dişim yüzünde. Minoset tabi.. Smile Ama küçücüklerimiz birşeyde söyleyemiyorlar yazık.. Sad Bencede sen böyle giderse 2 yaşı tamamlayacaksın süt konusunda.. Smile Şaka bir yana inşallah Poyraz'ında seninde kolaycacık hayatından çekip gider süt olayı zamanı gelince.

Tırnak olayına gelince hiç bilgim yok canım..Sad Ama çok önemli birşey olacağını düşünmüyorum..Fakat ihmale gelmez tabi.. Sad
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 2:26 pm

Yeliz sağol canım, yazarım ev telini unutursam da msnde dürt beni Smile Paranox kullanıyoruz Yelizcim, yatmadan 30 dk önce

Yasemincim hipoglisemi çıktı, yani şeker ama yüksek olan değil diğeri, çok düşüyormuş şekerim... diyet, egzersiz ve ilaçla düzelecekmiş, korkacak bir şey değilmiş yani ama tatlı yok Sad onun yerine meyve vb var, bir de 2 saatte bir ağzıma tıkmam gerekiyor bir şeyler. Süt hormonlarım normale dönmüş, yani onun için ilaç vb ye gerek kalmadı neyse ki, 10 gün verdiği diyeti ve egzersiz yapıp sonra tekrar gideceğim kontrole
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyPtsi Ocak 12, 2009 9:40 am

LARANUR demiş ki:
Yeliz sağol canım, yazarım ev telini unutursam da msnde dürt beni Smile Paranox kullanıyoruz Yelizcim, yatmadan 30 dk önce

Yasemincim hipoglisemi çıktı, yani şeker ama yüksek olan değil diğeri, çok düşüyormuş şekerim... diyet, egzersiz ve ilaçla düzelecekmiş, korkacak bir şey değilmiş yani ama tatlı yok Sad onun yerine meyve vb var, bir de 2 saatte bir ağzıma tıkmam gerekiyor bir şeyler. Süt hormonlarım normale dönmüş, yani onun için ilaç vb ye gerek kalmadı neyse ki, 10 gün verdiği diyeti ve egzersiz yapıp sonra tekrar gideceğim kontrole

Deniz'cim sevindim diycem ama yine adı hastalık işte.. İnşallah bir an önce hepsi biter gider.. Sad

Yeliz canım tırnak konusundada aklıma birşey geldi ama... :S Belki mantar gibi birşey olabilir.. Bir arkadaşımda oluyordu oradan hatırladım ama belki değildirde... Bence sen bir doktora göster.. Sonucuda haber ver bize..

Güzel günler,güzel haftalar olsun inşallah.. Birde savaşlar bitsin berke'de cansu'dan ayrılsın istiyorum.. hahaha.. SmileSmileSmile
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 11:12 am

YAĞMUR demiş ki:
LARANUR demiş ki:

Deniz'cim sevindim diycem ama yine adı hastalık işte.. İnşallah bir an önce hepsi biter gider.. Sad

Yeliz canım tırnak konusundada aklıma birşey geldi ama... :S Belki mantar gibi birşey olabilir.. Bir arkadaşımda oluyordu oradan hatırladım ama belki değildirde... Bence sen bir doktora göster.. Sonucuda haber ver bize..

Güzel günler,güzel haftalar olsun inşallah.. Birde savaşlar bitsin berke'de cansu'dan ayrılsın istiyorum.. hahaha.. SmileSmileSmile

Laughing deli
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 12:37 pm

Kızlar Poyraz'ın çığlıkları diştenmiş!! Haftasonuda grip olduk ailecek!! Ateş 38.5 oldu Poyraz'ın.. ateşdüşürücüyle atlattık çok şükür. Diş çıkardığı yer mosmor olmuştu. öyle birşey olursa korkmayın. ben korktum babama sordum. bir damar çatlamıştır dedi. Seçil'i aradım fitil konusunda Deniz'cim. 2 gündür veriyoruz Poyraz'a iyi geldi gibi.
Bomba haber Poyraz'ı Pazar akşamından beri emzirmiyorum!!! SALÇA SÜRDÜM MÖMÜŞE HAHAHAHAH:)SmileSmileSmile Annecim bak uf oldu dedim yaklaşmadı.. sonra tekrar geldi tekrar dedim yine yaklaşmadı. ağlama krizine girmedi çok şükür. sabaha karşı (emzirme vaktinde, saat 6 gibi) uyanıyor ve ağlıyor, bende annecim bak uf olduyu yineliyorum... sonra uyuyor. çok ağlamadı!! 10 dk falan.. ama ikinci kalktığında (saat 7 gibi) tekrar uyumuyor!! uyanıyor tamamen.. normalde ben mömüşle birazdaha uyutuyordum.. bakalım haftasonuna kadar ne olacak.. korkum haftasonu gündüz uykusu. memeyle uyutuyordum çünkü...
Deniz'cim çok geçmiş olsun.. Bu senin vodafonun beni yaktı.. arayamıyorum artık seni.. ev telini gönder bana!!! Öptüm hepinizi...
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 1:13 pm

Yeliz demiş ki:
Kızlar Poyraz'ın çığlıkları diştenmiş!! Haftasonuda grip olduk ailecek!! Ateş 38.5 oldu Poyraz'ın.. ateşdüşürücüyle atlattık çok şükür. Diş çıkardığı yer mosmor olmuştu. öyle birşey olursa korkmayın. ben korktum babama sordum. bir damar çatlamıştır dedi. Seçil'i aradım fitil konusunda Deniz'cim. 2 gündür veriyoruz Poyraz'a iyi geldi gibi.
Bomba haber Poyraz'ı Pazar akşamından beri emzirmiyorum!!! SALÇA SÜRDÜM MÖMÜŞE HAHAHAHAH:)SmileSmileSmile Annecim bak uf oldu dedim yaklaşmadı.. sonra tekrar geldi tekrar dedim yine yaklaşmadı. ağlama krizine girmedi çok şükür. sabaha karşı (emzirme vaktinde, saat 6 gibi) uyanıyor ve ağlıyor, bende annecim bak uf olduyu yineliyorum... sonra uyuyor. çok ağlamadı!! 10 dk falan.. ama ikinci kalktığında (saat 7 gibi) tekrar uyumuyor!! uyanıyor tamamen.. normalde ben mömüşle birazdaha uyutuyordum.. bakalım haftasonuna kadar ne olacak.. korkum haftasonu gündüz uykusu. memeyle uyutuyordum çünkü...
Deniz'cim çok geçmiş olsun.. Bu senin vodafonun beni yaktı.. arayamıyorum artık seni.. ev telini gönder bana!!! Öptüm hepinizi...

7de uyutma tekrar, normal bir saat zaten bence (en azından benim için Smile

emzirme için tebrikler şekerim

vodafonedan geri gelicem Turkcell'e beni özleyin anacım Smile ama ev teli gönderdim yaw msj ile, tekrar bak özel msj lara
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 2:55 pm

Özledim zaten Deniz'cim seninle muhabbeti.. dön Turkcell'e:)Smile Hande'yi de döndürecem Turkcell'e, onuda arayamıyorum!!
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 3:00 pm

Yeliz demiş ki:

Canım Poyraz'a çook geçmiş olsun.. Sad Kıyamam kuzuma.. Bu arada maalie hepinize geçmiş olsun tabi..Sad
Bu salça olayını bütün bebeler yiyormu yaa.. Smile
Ablamlamda yara bandı yapıştırmış.. hahahaa.. SmileSmile Neyse inşallah sıkıntısız atlatırsınız hep beraber şu süt olayını.. Smile

Deniz'cim artık iyice sınıra geldim.. Sürekli kendimi yorgun,,sırtımda,boynumda ağrılar taşır buluyorum.. Sad
Doktora gitmeye korkuyorum bazen yaa.. Sınırı çaktırmadan geçtimmi ne? Smile Smile Allah hepimize beden ve akıl sağlığı versin.. Smile

Hepinizi öpüyorum.. Cool

Bu arada herkes birbiriyle telefonla görüşerek haberleştiğinden kimse kimseyle yazışmıyormu yoksa bana mı öyle geliyor..??
scratch scratch
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 3:25 pm

Yok yasemin'cim ya.. en azından benim açımdan değil.. Ben sadece Seçil'le bu aralar sık konuşuyorum... sütten kesme+uyku problemleriyle ilgili.. kimseyi arayamıyorum farklı sebeplerden... Sınav yapacam şimdi.. öptüm seni canım.
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptySalı Ocak 13, 2009 7:54 pm

YAĞMUR demiş ki:
Yeliz demiş ki:

Canım Poyraz'a çook geçmiş olsun.. Sad Kıyamam kuzuma.. Bu arada maalie hepinize geçmiş olsun tabi..Sad
Bu salça olayını bütün bebeler yiyormu yaa.. Smile
Ablamlamda yara bandı yapıştırmış.. hahahaa.. SmileSmile Neyse inşallah sıkıntısız atlatırsınız hep beraber şu süt olayını.. Smile

Deniz'cim artık iyice sınıra geldim.. Sürekli kendimi yorgun,,sırtımda,boynumda ağrılar taşır buluyorum.. Sad
Doktora gitmeye korkuyorum bazen yaa.. Sınırı çaktırmadan geçtimmi ne? Smile Smile Allah hepimize beden ve akıl sağlığı versin.. Smile

Hepinizi öpüyorum.. Cool

Bu arada herkes birbiriyle telefonla görüşerek haberleştiğinden kimse kimseyle yazışmıyormu yoksa bana mı öyle geliyor..??
scratch scratch

Yasemincim ihmal etme, git bir baktır Dahiliyeye bence. En azından için rahat ettirsin doğumdan 1 yıl sonra hepimizin birkaç şeye baktırmamız gerekiyor zaten

Ben çok arayamıyorum çünkü herkes Turkcelle geçti, ben kaldım Vod.da, ben de geri dönücem ringlere Smile
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 9:40 am

Kızlar Poyraz memesiz 3. gününü geçiriyor. çok fazla sorun olmadı. sabaha karşı kalkmasından başka. saat 21:00'da uyuyor, sabah 6:30'da kalkıyor. normalmi sizce. bence uykusunu alamıyormuş gibi!! ağlayarak kalkıyor çünkü!! Bende günde 1 defa sağıyorum sütümü.. yavaş yavaş azaltacağım..
öptüm.....
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 22 EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 12:26 pm

selam kızlar,
uzun aradan sonra yazıyorum,
benim hayatım biraz karışık şu sıra kafam da öyle, yazmak gelmyor içimden pek bişeyler o yüzden, takip etmeye kopmamaya çalışıyorum ama inanın.
hepinizi özledim...

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!
22 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sonraki