Annelere Özel Terapi Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Annelere Özel Terapi Merkezi

Annelerin annelerle doyasıya sohbet ettiği gevezelik odaklı terapi merkezi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!

+10
Araspaşa
sedefe
NURGUL@ARDA.SE
ela
Yeliz
LARANUR
ayça
sibos
YAĞMUR
Admin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
durumelek

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 8:54 pm

Smile))) kızlar kime küseyim yahu??? Sizden zarar gelir mi? Bu aralar biraz bunalım depresif hallerim var, hiç canım istemiyor yazmak çizmek...dibe çöküyorum gibi, dibi bulsam zıplıycam da korkuyom daha derin inmeye pale
Galiba bu dönem bana has bir dönem de değil, aranızdan bazıları benim gibi hatta daha kötü..niye böyle bilmiyorum ama bi haller oldu havadan mı sudan mı?? yoksa dolunaymı var dışarda No confused

e birazda kimse girmiyor diye elim gitmedi, yoksa forum da yapılacak çok şey var Secilcim Wink

Hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum ...veeeee en kısa zamanda buluşalım diyorum ne dersiniz?
durumelek

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 8:55 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa seçilllllll reklam mı aldık??????????????????? affraid lol! afro santa cheers bounce
BANU

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPaz Ara. 21, 2008 1:18 am

huu yasemin ben geldim sürekli bakmaya çalışıyorum ama tabi herkes daldı iş güç kimse giremiyor artık eskisi gibi ..sıpalar da izin vermiyor sağolsunlar
yelizcim çok geçmiş olsun poyrazıma bir ara telini ben de alayım bende de yok çünkü... önceden yoktu değil mi bu rahatsızlığı poyrazın inşallah tekrar etmez çok geçmiş olsun tekrar canım
yasemin yağmurumun bacaklarındaki kızarıklıklar inşallah mantar değildir ama dr gidince mutlaka sor çünkü çok fenaymış kaşıntısı falan mahvoluyor yavrucuk
deniz buradaki d&r a gelmiş kitap bahsettiğim arkadaşlarımdan 2 tanesi alacak bir de ben inşallah burada 3 tane vardır o kadar methettimki kızlar mucize kitap gibi bakıyorlar bir de çok hoşuma giden bir şey söylediler Kaan gibi olacak mı??? uykusu yemesi düzenliymiş ve çok neşeliymiş oğlum...hehe hemen sapık anne gururum okşandıSmile)) tabi sonra gerçek dünyaya döndüm....dedim ben bilgileri 2. elden aldığım halde çok yararlandım. bu arada arkadaşlarımdan birinin daha çocuğu bile yok:)))

kızlar yaa gelin arada bir ya da gün kararlaştıralım herkes girsin o gün belli saatlerde ben çok özledim sizleri,hepinizi çoook öpüyorum.
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPaz Ara. 21, 2008 2:19 pm

BANU demiş ki:
huu yasemin ben geldim sürekli bakmaya çalışıyorum ama tabi herkes daldı iş güç kimse giremiyor artık eskisi gibi ..sıpalar da izin vermiyor sağolsunlar
yelizcim çok geçmiş olsun poyrazıma bir ara telini ben de alayım bende de yok çünkü... önceden yoktu değil mi bu rahatsızlığı poyrazın inşallah tekrar etmez çok geçmiş olsun tekrar canım
yasemin yağmurumun bacaklarındaki kızarıklıklar inşallah mantar değildir ama dr gidince mutlaka sor çünkü çok fenaymış kaşıntısı falan mahvoluyor yavrucuk
deniz buradaki d&r a gelmiş kitap bahsettiğim arkadaşlarımdan 2 tanesi alacak bir de ben inşallah burada 3 tane vardır o kadar methettimki kızlar mucize kitap gibi bakıyorlar bir de çok hoşuma giden bir şey söylediler Kaan gibi olacak mı??? uykusu yemesi düzenliymiş ve çok neşeliymiş oğlum...hehe hemen sapık anne gururum okşandıSmile)) tabi sonra gerçek dünyaya döndüm....dedim ben bilgileri 2. elden aldığım halde çok yararlandım. bu arada arkadaşlarımdan birinin daha çocuğu bile yok:)))

kızlar yaa gelin arada bir ya da gün kararlaştıralım herkes girsin o gün belli saatlerde ben çok özledim sizleri,hepinizi çoook öpüyorum.

sapık anne modu hepimizde var Banu Smile Sizden ricam, info@dr.com.tr'ye mail atmanız zira ben söyleyince inanmıyorlar hatta mail atınca cevap bile alamıyorum o derece yani, son çare olarak da bizden veya ideefixe'ten alabilirsiniz. Soran arkadaşlarınız olursa, bizden şu şekilde gönderim yapılabiliyor

1, acelesi yok derseniz 17 ytl, ptt kargo ile (kitap ücreti ve kargosu içinde anahtar teslim) fakat 3 gün civarında geliyor
2, yurtiçi kargo ile karşı ödemeli 14 ytl kitap ücretini yatırıp, 5,5 ytl Yurtiçi kargoya ödüyorlar teslim alırken kapıda

ideefixe.com'un kargo ücretini bilmiyorum Yeliz bilebilir, o ordan almıştı fakat gönderim süresi yine 2-3 gün olabilir sormak lazım

Meleğim hepimiz diplerde geziyoruz canım benim, ara konuşalım belki rahatlarsın konuşunca salı ve perşembe ofisteyim biliyorsun hatta sabah körü 8 gibi bile orda olabiliyorum
BANU

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPaz Ara. 21, 2008 11:56 pm

denizcim o zaman ben sayıyı netleştireyim direk senden isteyelim ptt kargo ile gelsin..... arkadaşlarımdan biri hamile birinin de dediğim gibi çocuğu bile yok benimse durum ortada acelemiz yok yani 3 gün de bekleriz 1 hafta da:))) yarın sana haber veririm canım.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:19 am

kızlaarrr

çok acil bi durmumuz var!!!

şu anda petek dinçözün programında olan bir kişi, Dinçöz'e bizim kitabı hediye edecekmiş. Evde olan ve uygun olan varsa programa canlı olarak bağlanıp kitabı nerden bulabiliriz vs diyebilir mi acaba????
https://terapimerkezi.1forum.biz
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:34 am

ayol var bi terslik bi dünya yazdım silindi scratch
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:48 am

ÖG'nin Süt Olayı

- 1 Aralık Pazartesi günü işten eve gidince ÖG klasik olarak bana saldırdı tongue

- Annem çikolata sürmemi önerdi. Anneme bi yakalarsa en az 5 yaşına kadar emer dedim Very Happy ama sürdüm.

- Abartısız 1 dk da 30 kez falan açıp kapadık ayy deyip uzaklaştı. Sonra ben onu kucaklayıp gel vereyim deyince kaçtı. Bir süre sonra gelip emmek isteyince çok acıyo annnemm dedi. ayy deyip yine kaçtı.

- İlk gece emzirmeden gezdirerek uyuttum. 2.30da kalktı dayanamayıp verdim. 3 dk falan emip uyudu.3te tekrar uyanınca eşime sen bak dedim. 1.5 saat boyunca ağladı. ama ne ağlamak Yeliz'i o gece iyice anladım anne anne diye diye ağladı ama kalkmadım. sonra 6da kalktı ama sevgili eşim kalmadı Evil or Very Mad yine verdim 10 dk emip uyudu ben de evden çıktım

- 2 Aralık Salı günü işten gelince pek yüzüme bakmadı anneme durumu anlattım sakın bir daha verme bitecek bu iş dedi bounce O gece eşim uyuttu ve gece kalkınca 30 dk kadar ağladı.

- 3 Aralık günü yine bana saldırdı ama çok acıyor deyince uzaklaştı.

- 4, 5, 6 derken takvimlerimiz 22 Aralık'ı gösteriyor ve artık meme ÖG'nin aklına gelmiyor. Hemen hemen 20 gün kadar pek yüzyüze kucaklaşmamaya gayret ettik hep arkasından sarıldım, kendimce önlem aldım ama bu haftasonu hep berbaberdik sarıldık öpüştük oyunlar oynadık ve anladım ki meme işi bitmiştir arkadaşlar lol!
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:49 am

Kızlar günaydın.. Canlarım Poyraz'ın doğuştan göz yaşı kanalları tıkalıydı. bir tanesi açıldı ama diğerini masajla açamadık. 15 ay sınır, daha sonra zarımsı yapı kemikleşmeye başlıyormuş. daha büyük operasyon gerekiyor o durumda. bizde Cuma günü açtırdık. açtırdık diyorum ama açılıp açılmadığı 1-2 ayda belirlenecek. Anlaması çok kolay zaten, sürekli sulu, çapaklı bir göz. Eğer temizleyip çekmemişsek fotoyu, fotolarda belli oluyor. Bu sabah ilk defa gözü çapaksız olarak kalktı. hadi inşallah diye sevindik. Arayan aramayan tüm arkadaşlarım saolun. aramayan arkadaşlarım ya telaşlı yada telefonum yok biliyorum. telimi bir ara vereyim Melek'cim ve Banu'cum...
Seçillllllllllllllll evde olup televizyonu açmak isterdim ya.. çok merak ettim!! bu arada benim kitaplarım daha gelmedi. şimdi arayacağım!!! öptüm hepinizi!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:50 am

Seçil'in Koç Olayı

Bayram öncesinde 2 kez görüştük ve aslında bana nispetenm iyi geldi diyebilirim. Bu koçluk müessesesinda amaç herşeyi size söyletmek yani ne yapmak istediğinizi nasıl yapmak istediğinizi size söyletiyor bir sonraki seansta da yaptın mı diye sorguluyorlar.

Kağıt üzerinde 1-2 çaoışma yaptım faydalandım ama karşılaşmayınca koçumla yine saldım affraid

Bu hafta içi göçrüşeceğiz. Hiç olmazsa kahve içip sohbet ediyoruz o bile iyi geliyor cheers
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:52 am

Yelizcim bitti gitti hayırlısıykla iyi düşünelim di mi?

Sıra geldi meme işine hadi arkadaşım göreyim seni. Bak düşündüğümüz gibi olmadı hallettik işte queen
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:53 am

Admin demiş ki:
ÖG'nin Süt Olayı

- 1 Aralık Pazartesi günü işten eve gidince ÖG klasik olarak bana saldırdı tongue

- Annem çikolata sürmemi önerdi. Anneme bi yakalarsa en az 5 yaşına kadar emer dedim Very Happy ama sürdüm.

- Abartısız 1 dk da 30 kez falan açıp kapadık ayy deyip uzaklaştı. Sonra ben onu kucaklayıp gel vereyim deyince kaçtı. Bir süre sonra gelip emmek isteyince çok acıyo annnemm dedi. ayy deyip yine kaçtı.

- İlk gece emzirmeden gezdirerek uyuttum. 2.30da kalktı dayanamayıp verdim. 3 dk falan emip uyudu.3te tekrar uyanınca eşime sen bak dedim. 1.5 saat boyunca ağladı. ama ne ağlamak Yeliz'i o gece iyice anladım anne anne diye diye ağladı ama kalkmadım. sonra 6da kalktı ama sevgili eşim kalmadı Evil or Very Mad yine verdim 10 dk emip uyudu ben de evden çıktım

- 2 Aralık Salı günü işten gelince pek yüzüme bakmadı anneme durumu anlattım sakın bir daha verme bitecek bu iş dedi bounce O gece eşim uyuttu ve gece kalkınca 30 dk kadar ağladı.

- 3 Aralık günü yine bana saldırdı ama çok acıyor deyince uzaklaştı.

- 4, 5, 6 derken takvimlerimiz 22 Aralık'ı gösteriyor ve artık meme ÖG'nin aklına gelmiyor. Hemen hemen 20 gün kadar pek yüzyüze kucaklaşmamaya gayret ettik hep arkasından sarıldım, kendimce önlem aldım ama bu haftasonu hep berbaberdik sarıldık öpüştük oyunlar oynadık ve anladım ki meme işi bitmiştir arkadaşlar lol!
Süpersin Seçil!! Ben sadece yatmadan önce emzirmeye başladım. meme olayı bu operasyonda çok işime yaradı. sakinleşti. biraz daha devam edecem herhalde... bende şimdi sorun gece 2 defa süt içmesinde. öyle böyle değil!! yatarken 200 cc, saat 2'de 200 cc, sabah 6'da 200 cc süt içiyor!!! napacaz bilmiyorum:(Sad
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:59 am

yelizcim bu yaşta 500 gr süt öneriyorlar zaten ancak bizim drumuz daha 8 aylıkken gece beslenmesini kaldır dediği için ben memeyle birlikte gece beslenmesini de kestim. ama sabah uyandığında süt içsin istiyorum inatla içmiyor. Bu hafta normal bardağa geçeceğiz hedefimiz o çünkü, sürekli bardak istiyor ve drumuz süt için bu isteğini kullan dedi (ayy doktorumuz da ne fenaymış aaa Razz ) bi deneyeceğim yine içmezse napalım bilmiyorum tatlandırıcı renklemdirici gibi abudik gubidik işleri hem sevmiyorum hem de erken gibi geliyo ne dersiniz Question
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 11:03 am

KİTABIM ŞİMDİ GELDİ EYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 11:04 am

bakalım poyraz da arka sayfa kızına yazılacak mı aras gibi??? Very Happy
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 11:06 am

canım ben bardaktan içmesi için ısrarcı olmayacağım. istediği zaman veriyorum içiyor. ama genzine kaçıyor. zaten bırakacaklar biberonu!! klasik laftırya 30 yaşında biberon kullanan gördün mü diye Laughing
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 11:07 am

Admin demiş ki:
Poyraz'ın Ela'sı var:)Smile D&N'da gördüğümde de çok duygulanmıştım. ya ben ağlayacam herhalde. Denizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz GURUR DUYUYORUM SENİNLE. oda arkadaşıma gösterdim şimdi!!!
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 1:06 pm

Admin demiş ki:
yelizcim bu yaşta 500 gr süt öneriyorlar zaten ancak bizim drumuz daha 8 aylıkken gece beslenmesini kaldır dediği için ben memeyle birlikte gece beslenmesini de kestim. ama sabah uyandığında süt içsin istiyorum inatla içmiyor. Bu hafta normal bardağa geçeceğiz hedefimiz o çünkü, sürekli bardak istiyor ve drumuz süt için bu isteğini kullan dedi (ayy doktorumuz da ne fenaymış aaa Razz ) bi deneyeceğim yine içmezse napalım bilmiyorum tatlandırıcı renklemdirici gibi abudik gubidik işleri hem sevmiyorum hem de erken gibi geliyo ne dersiniz Question

selam, Petek aptallaştı kitabı görünce, sonra da sakın yanlış anlaşılmasın hamile değilim filan dedi Smile

Seçilcim günlük 500-600 gr gibi total süt ürünleri yani bunun içinde yoğurt da, süt de, peynir de var varoğlu var, fazlası zararlı, sabah kasma bence akşam yatmadan veriyorum ben 100-150 kadar gerisini zaten yoğurt ve peynirle alıyor

Nestle çocuk sütünü severek içiyor nurtopu, pınarınkini de pek bayılmasa da içmişti, ben de yabancı madde eklememe taraftarıyım, bu arada sütü kaynatmadan ılıtıp vermek gerekiyormuş
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 1:07 pm

Yeliz demiş ki:
Admin demiş ki:
Poyraz'ın Ela'sı var:)Smile D&N'da gördüğümde de çok duygulanmıştım. ya ben ağlayacam herhalde. Denizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz GURUR DUYUYORUM SENİNLE. oda arkadaşıma gösterdim şimdi!!!

delisin Yeliz, hoş hangimiz normaliz ki Smile
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 1:29 pm

Kitabı kim getirmiş Petek Dinçöz'e? Süper reklam bu arada!!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 5:00 pm

kızlar bu arada ÖG bestesi ve güftesi kendine ait "hahi" adlı şarkıyı söyleyip dans etmeye en fenası da koltuk tepeşerinde ve pufların üzerinde zıplamaya başladı. Daha önce koltuklara ve gümüşlüğe yakın olan puflarım artık salonun orta yerinde (ki salon dediğimyer zaten 15 m2 Rolling Eyes ) duruyo. yine de üzerinde zıplıyor engel olamıyoruz. bıraksam yapar unutur diyorum ama o zamana kadar bir yerini kırma ihtimali o kadar yüksek ki!!! napacaz bilen var mı?

anaammm süt süt dedim bitti ama dert bitmiyoooooooooo affraid
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 5:42 pm

hahahaha Very Happy Laughing

puf falan yazınca aklıma pınar geldi özel tasarım falan yazayım dedim hahahaha:D)))))))) lol!
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptySalı Ara. 23, 2008 8:42 am

www.gunyayincilik.com Petek'in programında kitap hediye sahnesi Smile
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptySalı Ara. 23, 2008 10:11 am

LARANUR demiş ki:

Deniz ayy Mert hediye etmiş hemde.. Smile Birinin tanıdığımı yaa.. Nasıl yaptınız bu işi çook merak ettim??
Çok sevindim.. Bayağı bayağı kitabı tanıtmışlar yaa.. SmileSmile
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 20 EmptySalı Ara. 23, 2008 10:47 am

YAĞMUR demiş ki:
LARANUR demiş ki:

Deniz ayy Mert hediye etmiş hemde.. Smile Birinin tanıdığımı yaa.. Nasıl yaptınız bu işi çook merak ettim??
Çok sevindim.. Bayağı bayağı kitabı tanıtmışlar yaa.. SmileSmile

evet canım Orhan'ın arkadaşı

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!
20 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki