Annelere Özel Terapi Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Annelere Özel Terapi Merkezi

Annelerin annelerle doyasıya sohbet ettiği gevezelik odaklı terapi merkezi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!

+10
Araspaşa
sedefe
NURGUL@ARDA.SE
ela
Yeliz
LARANUR
ayça
sibos
YAĞMUR
Admin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
Araspaşa

Araspaşa

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPaz Kas. 16, 2008 9:45 pm

ya bendede aynı endişe var nurgül birde bitmeyen bir düzensizlik var bzde 1 yıldır ya sürekli bişeyler eksik düzensiz gibi
NURGUL@ARDA.SE

NURGUL@ARDA.SE

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPaz Kas. 16, 2008 10:35 pm

istesende olamazsin , sen duzelt o dagitsin Neutral , artik tum giyisi komidinlerini hatta gardedrobo dahi alt ust ediyo benim velet, buda yetmemis gibi gecenlerde ben makinaya camasir atarken surekli arkamdaydi deterjan almak icin diger banyoya gittim ve makinayi calistirdim , bide ne göriyim benimki tutmus renkli atmis arkamdan Neutral
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 12:36 am

aynen ya.... ben çamaşır asıyorum arkamı dönüyorum ne göreyim bizimki tüm çamaşırları telden indirmiş hepsi yerde... katlıyoru açıyor, çekmecedeki çamaşırları yere atıyor...
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 1:28 pm

kimse yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 2:27 pm

Araspaşa demiş ki:
kimse yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

selam nasılsın canım?
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 4:27 pm

iyiyim canım nasıl olayaım ödev ev
hafta sonundan hiçbir şey anlamadım....
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 4:27 pm

ee sen ne yaptın nasılsın...

kızlar nerde?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 5:45 pm

ben diyom ki bi psikolog bulsak bu terapi merkezine Rolling Eyes
https://terapimerkezi.1forum.biz
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 5:47 pm

imkansız adminim erkek olsa anlamaz bayan olsa kendisi de bir müddet sonra terapiye ihtiyaç duyabilir Smile)
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 10:52 am

Döndüm kızlar!!!!!!!!!!!!
Çok yorucu bir o kadarda keyifli bir İzmir macerasıydı!! Yolculuk korkutucu geçmedi. Adana'da havaalanında beklediğimiz sürede kudurdu biraz Poyraz!! Uçaktan korkmadı! Very Happy
Salı akşam İzmir'deydim, çarşamba günü Hatice ile buluştuk. Canımın içi, sarıldım ağladım ağladım!!!! Ela'yı bir görseniz, Allah esirgesin, o kadar güzel, o kadar akıllı ki maşallah!! Fotoları birazdan facebook'a koyacağım. Hatice'nin eşi Mustafa'yı da çok sevdim. çok sıcakkanlı, güleryüzlü!! Hatice gıcıklığı bana diyor Laughing eee hepimizinki öyle değil mi?? Hatice'ye gelelim, seni tanıdığım için hem çok mutluyum, hemde çok şanslıyım!! İnanılmaz tatlı, güzel, sıcakkanlı!! sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi oturduk... tabi ben pek oturamadım Laughing Sağolsun Esin'i de çağırmıştım, o Poyraz'la ilgilendi biraz bizde muhabbet etmeye çalıştık.. akşamda Hüseyin'e sattım Poyraz'ı!!
Hatice şahit oldu Poyraz'ın nasıl kuduruk olduğuna!! ben değil o anlatsın benim durumumu bundan sonra!!!
Çok mutluyum, darısı diğer arkadaşlarımla tanışmak!!
Yasemin gel benim şefkatli kollarıma kuzum.. ben sana bakarım!! Muta hanımda hepimize bakar Laughing
Öpüyorum hepinizi. şimdi fotoları yükleyeceğim!!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 11:01 am

kızlar selam

yelizcim hoşgeldin, resimleri bekliyorum.

son nehir-barış vakasından sonra bi poyraz ela vakası yaşar mıyız?Very Happy
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 11:37 am

Admin demiş ki:
kızlar selam

yelizcim hoşgeldin, resimleri bekliyorum.

son nehir-barış vakasından sonra bi poyraz ela vakası yaşar mıyız?Very Happy
şimdi ekliyorum fotoları Seçil, sen karar ver Laughing
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:02 pm

Fotolar facebook'da kızlar!!!!
Bu arada yeni okudum Banu'cum inanhep aynı durumdayız. tartışma içinde sürekli!! nolur ne olursa paylaş. paylaşmamak çok kötü yapıyor insanı!!! hep yanındayız canım benim hep!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:20 pm

kızlar fotoları görmeniz lazım

elanın talipleri havasını alır artık. poyraz hem kızı hem anasını tavlamış bence Very Happy
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:32 pm

Aslında ben çikolata, çiçek falan alıp öyle gidecektim ama Hatice alınır belki diye yapmadım Laughing musti'ye söyledim ama Laughing Çok sıcakkanlılar, birdahaki sefere öyle gideceğim Laughing
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:33 pm

ha yani senin izmir seyahati tesadüf değildi Cool

valla brazo ben de erkek annesiyim diye salınıyom What a Face
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:43 pm

Ben aylardır diyorum Seçil, Ela'ya talibim diye ama kimse bana aldırmıyor Laughing ilk tanışmamız olduğu için elim boş gittim, birdahaki sefere dolu gideceğim inşallah Laughing yalnız ne anı olur değilmi hahaha:)SmileSmileSmile Bizi kapıdan kovarlarmış Laughing
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:44 pm

VALLA PEK KOVACAK GİBİ DEĞİLLER. AKILLARINA YATMIŞ BENCE... I love you
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:50 pm

hahahahaha:)SmileSmileSmile Bilmem artık.. daha fazla konuşmayayım.. kız evi naz evidir.. ben naz yapmadım, Hatice'de yapmamış gerçi ama...
sen ne yaptın seçil'im? başladın mı çalışmalara?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 12:53 pm

ben de yapmadım. ne naz yaptım ne çalışma pale

bayram tatilini çalışmalara ayırmaya karar verdik. herkes dinlenmiş dönecek ben delirmiş albino
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 1:02 pm

Admin demiş ki:
ben de yapmadım. ne naz yaptım ne çalışma pale

bayram tatilini çalışmalara ayırmaya karar verdik. herkes dinlenmiş dönecek ben delirmiş albino
Hadi bakalım Seçil.. Poyraz diş çıkartıyor. birde üşütmüş, burnu akıyor, o yüzden başlamamaya karar verdim.. beraber başlarız olmazsa...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 1:05 pm

bizim zibidinin de burnu tıkalı çok hafif öksürük var silent
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 1:08 pm

Admin demiş ki:
bizim zibidinin de burnu tıkalı çok hafif öksürük var silent
tıkalı burna ne yapmak lazım Seçil? Pompayı burnuna sokturmuyor Poyraz!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 1:11 pm

drumuz ısrarla pompa kullanmayın diyor zaten sadece serum fizyolojik. ama hemen sonuç da vermiyor...
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 18, 2008 1:13 pm

Admin demiş ki:
drumuz ısrarla pompa kullanmayın diyor zaten sadece serum fizyolojik. ama hemen sonuç da vermiyor...
bu serum fizyolojik spreymi? belki onu zar zor sıkabiliriz!!

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!
12 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sonraki