Annelere Özel Terapi Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Annelere Özel Terapi Merkezi

Annelerin annelerle doyasıya sohbet ettiği gevezelik odaklı terapi merkezi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!

+10
Araspaşa
sedefe
NURGUL@ARDA.SE
ela
Yeliz
LARANUR
ayça
sibos
YAĞMUR
Admin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 21, 22, 23
YazarMesaj
ela

ela

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyPerş. Ocak 15, 2009 11:02 pm

Selam kızlar.Hepinizin iyi olmasını umuyorum.Ben iyiyim ,Ela da iyi çok şükür.Size sormak istediğim birşey var.Ela bu sıralar tamamen huy değiştirdi,acayip inatlaşıyor,istediğini yapmazsak feryat figan ağlıyor,hatta kendini yere atı tepiniyor.Hiç böyle bir çocuk değildi oysaki.Son bir haftadır böyle.Ve bu hafta içinde önemli bir olay ya da sorun yaşamadı.Kızıma ne oldu anlayamıyorum.Lütfen bi akıl verin,nasıl davranacağımı şaşırdım kaldım.Kayıtsız kalmaya çalışıyorum ama o kadar fena ağlıyorki,içim acıyor öyle görünce:(Bu aylarda inatlaşma ve öfke nöbetleri olur deniyor ama üzülüyorum.Ya böyle asabi bir çocuk olursa diye,çünkü bu onu mutsuz edecek ilerde.Abartıyomuyum bilmiyorum ama elimde değil işte.Öpüyorum herkesi.
ela

ela

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyPerş. Ocak 15, 2009 11:04 pm

Araspaşa demiş ki:
selam kızlar,
uzun aradan sonra yazıyorum,
benim hayatım biraz karışık şu sıra kafam da öyle, yazmak gelmyor içimden pek bişeyler o yüzden, takip etmeye kopmamaya çalışıyorum ama inanın.
hepinizi özledim...

Handecim niye karışık o güzel kafan???Anlat ki paylaşalım,belki biraz dağıtırız kafanı.
ela

ela

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyPerş. Ocak 15, 2009 11:07 pm

Yeliz demiş ki:
Kızlar Poyraz memesiz 3. gününü geçiriyor. çok fazla sorun olmadı. sabaha karşı kalkmasından başka. saat 21:00'da uyuyor, sabah 6:30'da kalkıyor. normalmi sizce. bence uykusunu alamıyormuş gibi!! ağlayarak kalkıyor çünkü!! Bende günde 1 defa sağıyorum sütümü.. yavaş yavaş azaltacağım..
öptüm.....
Yelizcim ben de 1-2 ay sonra kesmeyi düşünüyorum,zaten artık çok az sütüm,sağmadığım için tam miktarını bilmiyorum .uykusunu alır merak etme,biraz zamana ihtiyacı var,uyum sürecinde olacak o kadar.
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyCuma Ocak 16, 2009 4:40 pm

çok hastayım çok Sad geçmek bilmiyor Sad
Hatice'cim Poyraz'da aynı durumda. ben kucağıma alıyorum, dikkatini dağıtmaya çalışıyorum.. öpüyorum, kokluyorum, konuşuyorum... Dün bana tokat attı... bende yere bıraktım biz vurmuyoruz cici yapıyoruz ve çok üzgünüm dedim... ağlar numarası yaptım, geldi sarıldı... çok değişken oluyor hareketleri.. bazende ilgilenmiyorum.. o anki duruma göre.
Poyraz memeden kesildi gibi. Dün 1 defa uyandı sadece. ben artık iyileşmek istiyorum:(Sad iyi tatiller hepinize...
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyCuma Ocak 16, 2009 8:00 pm

Yelizcim geçmiş olsun canım

Haticecim artık davranış öğrenmeye başlıyorlar, biraz karışık oldu ama şöyle anlatayım, karakterleri oluşmaya başladığı için inatlaşmayı, hırçınlaşmayı, istediğini yapmazsa karşısındakinin tepkisini, sınırlarını öğrenmeye çalışıyorlar.

Yapabileceğin tek şey istediği bir şey olmayınca tepinirse oradan uzaklaş sanki duymuyor görmüyormuşsun gibi, eğer seni takip edip aynısını yaparsa emin ol ki sınırlarını ölçüyor, hiç önemseme, birkaç denemeden sonra vazgeçecektir
YAĞMUR

YAĞMUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 11:07 am

Karakterlerini yerim ben onların.. SmileSmile Hanımlar büyüdüde karakter yapıyorlarmış.. SmileSmile

Yaa insan çok zor durumda kalıyor,,Allah hepimize sabır versin..

Bu arada Yağmur'a için bir iki seferdir omlet yapıyor teyzesi,,biraz zeytinyağı ve peynirle.. Acaba erkenmi yaa..
kafam çok karışık bu aralar... Çocuklukla bebeklik arasında olunca ne yedireceğimi şaşaırıyorum.. Bazen bizim yemeklerdende
yiyor ve dolayısıyla tuzlu salçalı.. Çoğu zaman ona özel yemekler yapıyoruz ama nereye kadar.. :S
Birkaç gündürde poposunda nokta nokta kızarıkıklar oluştu.. Hiç pişik olmadığından pişikmidir anlayamıyorumda.. Sad
Kremliyoruz sürekli ama bir azalma olmadı.. :S
Araspaşa

Araspaşa

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyPtsi Ocak 19, 2009 10:40 am

oku oku bitmedi demeyi ne çok isterdim ama 1 sayfa ilerlemişiz Smile))

Hayatımda bazı şeyler düzene girmeye başladı kafam rahatladı, umarım böyle devam eder.

Hafta sonu izmir deydim. Aras bize çok yordu uyku düzeni altüst oldu bakalım düzelebilecek mi

Herkes nerde rapor istiyorum haberiniz olsun
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyPtsi Ocak 19, 2009 1:34 pm

Yasemin 1 yaşından sonra konserve vb hariç her şeyi yiyebilir

Handecim iyi olmana sevindim
LARANUR

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyCuma Ocak 30, 2009 1:26 pm

Seçil sen kilit vur istersen baksana geleng iden yok boşuna kira ödeme
Yeliz

Yeliz

MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!   HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!! - Sayfa 23 EmptyCuma Ocak 30, 2009 2:08 pm

Napsak ne etsek nasıl burayı hareketlendirsek!! Seçil ilgilenecekti ama oda boşladı!!
3 haftadır hastayım, 4 kutu antibiotik bitirdim. sevk istemekten utanıyorum artık. boğazım yine kötü.. biz kısırdöngünün içine girdik herhal. Ben muta hanıma, o poyraz'a, poyraz bana veya ben Poyraz'a:(SadSad
Direnç arttırıcı birşeyler soracağım doktora.. hasta olmaktan ve kendimi halsiz hissetmekten sıkıldım!!

HOŞGELDİNİZ!!!!!!!!!!!
23 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 21, 22, 23